!!!BEZ REKLAM!!!

jakto?

8. března 2010 v 22:55 | Evil |  divím se...
jak je to možný? jak je možný, že tu pořád ještě jsem? vím, že to zase bude to samý, ne-li horší a stejně se na to zase zeptám? chci mít konečně jistotu.. konečně chci mít od tý zkurvený vtíravý myšlenky klid.. mít pokoj.. jo.. to si přeju.. ale to se mi prostě nedostane.. raději zdrhne, než aby to dotáhl do konce.. a odpověděl mi.. pff.. co si mám asi tak myslet? nezáleží mu na mě.. nebo jo? zvláštní projev náklonnosti, vskutku..
*****
jen další mučivá konverzace, kde každou větou celá situace pořád víc a víc spěje do prdele.. snažím se.. do poslední chvíle.. do chvíle, než řeknu nasraně "čau" a vypnu ten pošahanej notebook, kterej mi parádně kurví život.. miluju ho.. pořád.. a přitom mi nehorázně ubližuje!! proč? chci jenom tu zkurvenou odpověď!! nestojím o ty slohy plný vyhejbání.. vyhejbací odpovědi mě dokážou rozpálit doběla!! asi čeká, kdy nastane den a slavnostně jej na dobro pošlu do prdele..
*****
kdyby to bylo stejně lehký, jako to napsat.. nojo.. kdyby to bylo takhle snadný, už se tak dávno stalo víte? nemám náladu.. nemám náladu vůbec na nic.. čekám zase celej den, dokud se nepřipojí.. přemýšlím od rána, jestli napsat.. řeknu si, že nenapíšu.. prostě NE.. ale to bych nesměla bejt já, abych zase nepodlehla těm zkurveným emocím a melancholockému záchvatu své cholerické duše.. úžasný.. suprový.. NA ZABITÍ KURVA!!
*****
těším se na ten den, kdy celý tohle "moje šílenství" opadne.. a zase se budu moct volně nadechnout.. ten den, kdy mě nebude nic vázat.. ta tíha.. je to jako šutr, co mě táhne ke dnu a topím se.. topím se ve vlastní lásce k někomu, kdo mi to neoplatí.. topím se.. pořád se topím a jsem pořád hlouběji.. ten tlak.. tíha.. sevření a sklíčenost.. proč!!
*****
a neomluví se mi.. to by mu jeho hrdost nedovolila!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama