!!!BEZ REKLAM!!!

Březen 2010

naivita

11. března 2010 v 15:50 | Evil |  zamyslela jsem se...


proč jen jsem naivní? proč věřím, že by něco, co jsem nezavinila jen já, mohla spravit ta druhá strana? já nedělám ve svým životě nic jiného, než se omlouvám.. dolejzám.. jako první.. jinak bych zůstala úplně sama.. sama, jako jsem už teď.. ale vlastně.. už tomu tak asi je.. nevím, jestli se se mnou chce někdo bavit.. třeba chce, ale přeci se neponíží.. přeci se neomluví první.. naivní.. jsem tak moc naivní.. a jaký to bude na konci? omluví se? napíše první? proč bych to pořád měla dělat já? to raději zůstanu sama, když mu je jeho ego cennější než já..

jakto?

8. března 2010 v 22:55 | Evil |  divím se...
jak je to možný? jak je možný, že tu pořád ještě jsem? vím, že to zase bude to samý, ne-li horší a stejně se na to zase zeptám? chci mít konečně jistotu.. konečně chci mít od tý zkurvený vtíravý myšlenky klid.. mít pokoj.. jo.. to si přeju.. ale to se mi prostě nedostane.. raději zdrhne, než aby to dotáhl do konce.. a odpověděl mi.. pff.. co si mám asi tak myslet? nezáleží mu na mě.. nebo jo? zvláštní projev náklonnosti, vskutku..
*****
jen další mučivá konverzace, kde každou větou celá situace pořád víc a víc spěje do prdele.. snažím se.. do poslední chvíle.. do chvíle, než řeknu nasraně "čau" a vypnu ten pošahanej notebook, kterej mi parádně kurví život.. miluju ho.. pořád.. a přitom mi nehorázně ubližuje!! proč? chci jenom tu zkurvenou odpověď!! nestojím o ty slohy plný vyhejbání.. vyhejbací odpovědi mě dokážou rozpálit doběla!! asi čeká, kdy nastane den a slavnostně jej na dobro pošlu do prdele..
*****
kdyby to bylo stejně lehký, jako to napsat.. nojo.. kdyby to bylo takhle snadný, už se tak dávno stalo víte? nemám náladu.. nemám náladu vůbec na nic.. čekám zase celej den, dokud se nepřipojí.. přemýšlím od rána, jestli napsat.. řeknu si, že nenapíšu.. prostě NE.. ale to bych nesměla bejt já, abych zase nepodlehla těm zkurveným emocím a melancholockému záchvatu své cholerické duše.. úžasný.. suprový.. NA ZABITÍ KURVA!!
*****
těším se na ten den, kdy celý tohle "moje šílenství" opadne.. a zase se budu moct volně nadechnout.. ten den, kdy mě nebude nic vázat.. ta tíha.. je to jako šutr, co mě táhne ke dnu a topím se.. topím se ve vlastní lásce k někomu, kdo mi to neoplatí.. topím se.. pořád se topím a jsem pořád hlouběji.. ten tlak.. tíha.. sevření a sklíčenost.. proč!!
*****
a neomluví se mi.. to by mu jeho hrdost nedovolila!!!!

sakra sakra SAKRA!!

6. března 2010 v 15:50 | Evil |  moje duše pláče...
sakra!!! kurvaGerard do prdele fix!! áááá.. ne.. klid.. klid.. dejchééééj.. uff.. do hajzlu už..
*****
asi bych měla trochu objasnit mé.. menší "emoční vypětí.. napětí.." roztomilá nálada typu: "budiž v prdeli" pomoc!! ne já to dneska nějak trochu nedávám.. asi víte, že strýc je totální kretén.. můžu s lítostí a s velkým nasráním oznámit, že na takovýho zmrda ještě název nevymysleli!!!! KURVAAAAA!!! zabíte mě.. dneska jsem volala poldy.. JAKO FAKT!! a víte proč? chtěla jsem si s někym popovídat.. chápete? jako slovama!! a bylo dobře že ten "operátor" nebo kdo to byl, tak se se mnou bavil jo.. a pak..
*****
pak přijeli!! policajti!! do Černošína!! než jsem ze sebe dostala, kde bydlím, tak mě vyhledal přes počítač.. pak nemám bejt paranoidní.. kurva!! nechtěla jsem, aby někdo viděl, že sem na toho pičuse zasranýho poslala chlupatý, tak jsem jim řekla, aby přijeli na Plzeňskou zastávku.. jsou tam smrky, tak mě nemohli vidět.. stála jsem tam jak kráva.. sněžilo.. ale takový ty zasraný krupky co štípou do xichtu jako jehly.. málem jsem zmrzla.. bylo mi zle.. ale zrovna před obědem jsem je volala.. jsem kráva!!
*****
řekla jsem mamině, že se jdu "projít" kurva já lhala!! to já nedělám!! vidíte, kam mě ten kreténzasranejvychlastanejmozekdement dohnal?? už mě nehorázně sral!! řekla jsem mamce, že se jdu projít někam prostě.. prej v pohodě, ale bylo hnusně fujtajksl kurvafix!! šla jsem rychle na tu zastávku, ikdyž mi ten operátor řekl, že tam budou tak do hodiny.. kdybych toho zmrda chtěla zabít, tak je po něm!! ííí.. než jsem se rozhoupala, uběhla čtvrt hodina.. oblíkla jsem se a šla rychle na zastávku.. čumim čumim.. je mi zima sakra!! pak jsem viděla, jak ze Stříbrský strany jede taký malý policejní fáro.. hezký fáro!! byli tam tři policajti.. dva vylezli.. a prej jestli jsem Jitka.. jo jsem..
*****
volala jsem je.. fakt přijeli.. myslela jsem, že ani nepřijedou a já si jenom uženu chřipku.. hnusně bylo.. já se tý operátorce nebo operátorovi snažila říct, že to není třeba.. ale přijeli.. ty vole já ani nevím, jestli jsem volala se ženskou, nebo s chlapem!! ííííí.. klepala jsem se.. pak jsem začala řvát.. a nemohla jsem mluvit.. chtělo to po mě bydliště.. ty vole.. pak jsem s nima kecala.. byli v pohodě.. jeden takovej hezkej.. sice malej ale hezkej.. usmál se na mě.. bylo to v pohodě.. na tý zastávce jsem se vykecávala s policajtama.. dva u mě, jeden v autě.. snad mě neviděli drbny od nás.. bylo mi líp.. dali mi nějaký číslo.. nebo ne? já ani nevím!! pak odjeli.. nechtěla jsem, aby jeli k nám domů..
*****
čučela jsem, jestli fakt odjeli a raději jsem to zkountrolovala.. myslíte, že se nedívám na kriminálky?? vím jak to chodí.. zajedou někam za roh a nebo mohli klidně čekat před našim barákem že jo!! měla jsem bobky.. ale šla jsem domů.. pomalu jako slimejš.. klepala jsem se.. pořád.. zimou.. nasráním.. trémou kurva!! dojdu dom.. před barákem jen naše auto.. kretén si jel koupit flašku, protože mu mamka včera vylila litr vodky do dřezu :D:D:D tak jsem šla domů.. odemkla jsem.. žádný auto.. žádný policajti.. bylo to v pohodě.. ulevilo se mi.. tak strašně se mi ulevilo!!!
*****
a bylo to lepší.. ale zase mi pořád nadává kretén jeden zasranej.. mamka mi furt říká, že na něj nemám mluvit.. já se kurva snažim.. ale když žerete oběd.. a ono to přijde nahoru a pořád do vás hučí, jakej si malej zkurvenej zasranej parchant.. úplně neschopnej vypatlanej línej dement a malej zasranej zmrd, tak žerte a nevybuchněte!!! DO PÍČIIIIII!!!!!!